Жарысқа шығыс өңірінен және Қазастанның басқа қалаларынан жүзден астам балуан қатысты.

18-19 мамыр күндері Семей қаласының  дене шыңықтыру мен сауықтыру кешеніңде грек-рим күресінен 2002-2004 жылдары туылған жасөспірімдер арасында КСРО-ның еңбек сіңрген, Әлем және олимпиада чемпионы Жақсылық  Үшкемпіровтің бірінші жаттықтырушысы Ром Хасанұла Ильматовтың  жүлдесі үшін ашық облыстық турнир өтті.

Ром Хасанұлы өзінің бапкерлік қызметің 50 жыл бұрын бастаған, сол уақыт ішінде көптеген атақты балуандарды тәрбиелеп шықты. Соның ішіндегі өміріндегі үлкен жетістігі Әлем мен Олимпиада ойындарының чемпионы, тәлімгерінің жолын жылғастырып елімізде спорт мектептерін ашқан -  Жақсылық Үшкемпіров.

Жарыс облыстық болса оған тек қана ШҚО-ның қалалары мен аудандарымен қоса Алматы облысы мен Степногорск қаласынан балуандар қатысты. Қатысушылар сегіз салмақ дәрежелерінде күресті, барлығы 108 спортшы.

 

Жарыстың нәтижелері:

35 келіге дейінгі салмақ дәрежесі:

1. Куат Армия (Семей спорт академиясы)

2. Ислам Қалибанов (Семей спорт академиясы)

3. Ислам Жамитов (Алматинская область)

3. Рауан Тұрысбек (Жарма ауданы)

38  келіге дейінгі салмақ дәрежесі:

1. Рунар Бейсенханов (Степногорск)

2. Ондасын Хамитов (Семей спорт академиясы)

3. Фаиль Агатанов (Семей спорт академиясы)

3. Мейіржан Талаптан (Семей спорт академиясы)

42 келіге дейінгі салмақ дәрежесі:

1. Елдос Кемелов (Семей спорт академиясы)

2. Мирас Сейтқалиев (Семей спорт академиясы)

3. Аманжол Армия (Семей спорт академися)

3. Ануар Ардақұлы (Семей)

46 келіге дейінгі салмақ дәрежесі:

1. Сырым Мұратқанов (Семей спорт академиясы)

2. Диас Өкетаев  (Семей спорт акакдемиясы)

3. Расул Туреунов (Алматы облысы)

3. Мұратқанов Мұрагер (Семей спорт академисы)

50 келіге дейінгі салмақ дәрежесі:

1. Нұрдәулет Талғатов (Семей спорт акакдемиясы)

2. Айдос Білісбаев (Степногорск)

3. Тимур Ахметкалиев (Өскемен)

3. Айдын Серікқазиев (Семей спорт акакдемиясы)

54 келіге дейінгі салмақ дәрежесі:

1. Мақсат Махмутов (Үржар ауданы)

2. Ақдәулет Анарханов (Жарма ауданы)

3. Ануар Ислямов (Жарма ауданы)

3. Нұрасыл Қасымбеков (Үржар ауданы)

58 келіге дейінгі салмақ дәрежесі:

1. Мадияр Әшімқұлов (Степногорск)

2. Ерасыл Қабдолланов (Аягөз ауданы)

3. Жабраил Сайдилов (Степногорск)

3. Ибағат Нұрмұхамет (Жарма ауданы)

66 келіге дейінгі салмақ дәрежесі:

1. Ералы Советбаев (Аягөз ауданы)

2. Шамиль Агаев (Алматы облысы)

3. Алишер Сарман (Жарма ауданы)

3. Азат Әбіласыл (Степногорск)

Лейла Маудатова

19.05.17 19:47     Раздел: Единоборства     Просмотров: 124
Тэги:
leftСайт www.vksport.kz защищен Законом Республики Казахстан от 10 июня 1996 года № 6-I "Об авторском праве и смежных правах"
Яндекс.Метрика

Использование материалов
vksport.kz - без письменного разрешения запрещено.