Главная

Открытый чемпионат ВКО по таеквондо

13.10.19 ж. Жекпе-Жек сарайында балалар, кадеттер, бозбалалар арасында таевондодан ШҚО ашық чемпионаты өтті. Чемпионатта 55 салмақ категориясында 6 жастан 17 жасқа дейінгі 250-ге жуық спортшылар қатысты.
  •  

  •  

  •  
  • Чемпионат қорытындысы:
    I. 6-7 жастағы балалр:
    18 кг.:
    1. Абляз Ибрагим
    2. Турсынахун Алдияр
    20 кг.:
    1. Оралбек Санжар
    2. Курман Магжан
    22 кг.:
    1. Мухаметкарымов Ильяс
    2. Бауыржанулы Алижан
    3. Масакбаев Тимур
    3. Алтынхан Бауыржан
    24 кг.:
    1. Толеу Санжар
    2. Таукенов Санжар
    3. Оркен Нурмухамед
    3. Айтпеков Таирхан
    26 кг.:
    1. Мадени Амирхан
    2. Кайрат Жасулан
    32 кг.:
    1. Берикжан Алижан
    20 кг. (қыз балалар):
    1. Кайрат Махаббат
    22 кг. (қыз балалар):
    1. Газиз Амира
    2. Шарип Нурайым
    II. 8-9 жастағы балалар:
    22 кг.:
    1. Миабаев Рустем
    2. Кумар Куандык
    24 кг.:
    1. Айткабылов Нурасыл
    2. Арын Али
    3. Даулетулы Мухамед
    3. Омаров Аскар
    26 кг.:
    1. Аманкелды Алихан
    2. Байсары Мустафа
    3. Кайыпбергенов Мади
    3. Толеуов Ерсултан
    28 кг.:
    1. Абляз Исмаил
    2. Амангельды Алдияр
    3. Абдуллин Амирлан
    3. Далелканов Алихан
    30 кг.:
    1. Юсупов Саят
    2. Тогай Мирас
    3. Слябек Мади
    3. Юлдашев Азамат
    32 кг.:
    1. Маратулы Нурсултан
    2. Турсынгазы Мирас
    3. Айткалиев Али
    3. Калиев Дамир
    34 кг.:
    1. Ергабыл Нуралы
    2. Садвакасов Ален
    3. Хлюпин Максим +36 кг.:
    1. Далел Жанадил
    2. Мурат Алан
    3. Кабдолдин Дамир
    3. Аканов Алдияр
    20 кг. (қыз балалар):
    1. Тiлеухан Ясмина
    2. Кайрат Махаббат
    26 кг. (қыз балалар):
    1. Шаммухамбет Ясмина
    2. Кенесбаева Клара
    3. Акбердинова Ясмина
    3. Еркин Айару
    30 кг. (қыз балалар):
    1. Мырзабек Айсулу
    2. Турысбекова Медина
    3. Раджанкызы Айдана
    3. Тоханова Аяла
    III. 10-11 жастағы балалар:
    26 кг.:
    1. Берлымбеков Альтаир
    2. Куаныш Ерасыл
    28 кг.:
    1. Нурсан Ернар
    2. Тоханов Ануар
    3. Пахоруков Михаил
    3. Убигожа Мади
    30 кг.:
    1. Буркитбаев Нурасыл
    2.
    3. Дусипкан Мадияр
    3. Убигожа Мади
    32 кг.:
    1. Легких Матвей
    2. Самархан Мади
    3. Оразбеков Амир
    3. Советов Дарын
    34 кг.:
    1. Мухаметкарымов Рауан
    2. Габдуллин Ескендыр
    3. Кусманов Альтаир
    3. Ертаев Нурали
    36 кг.:
    1. Нуржанов Диас
    2. Атынтаев Ильяс
    3. Ержан Ерсултан
    • 38 кг.: 1. Елемесов Медет
      2. Абзалбек Алдияр
      3. Маукенов Жигер
      3. Кузнецов Радомир +40 кг.: 1. Кабдолдинов Рамиль
      2. Ергабыл Ералы
      3. Насибулла Ансар
      3. Нураш Диас
      26 кг. (қыз балалар): 1. Газиз Айым
      26 кг. (қыз балалар): 1. Кидун София
      2. Газиз Айым
      3. Ахметбекова Дана
      30 кг. (қыз балалар): 1. Бакаш Асель
      2. Ларикова Дарья
      3. Брынзова Дарина
      3. Газиз Алуа
      34 кг. (қыз балалар): 1. Базаркызы Несебели
      2. Нуржан Айгерим
      3. Ануарбеккызы Еркежан
      3. Кумарова Наргиз
      38 кг. (қыз балалар): 1. Аскар Райхан
      2. Нурлыбеккызы Наз
      40 кг. (қыз балалар): 1. Касымжан Данира
      2. Нурмухашева Таншолпан +40 кг. (қыз балалар): 1. Сулейменова Эмилия
      2. Кумисбекова Малика
      3. Невтринос Дарья
      3. Рапихова Гульназ
      IV. 12-14 жастағы кедеттер:
      33 кг.: 1. Амангельды Айрат
      2. Темирханов Зангар
      3. Маратов Нуртай
      37 кг.: 1. Кайратов Илияс
      2. Дауренулы Асылбек
      3. Габдулманап Алимжан
      3. Сапаргалиев Абай
      41 кг.: 1. Мухаметкарымов Ануар
      2. Мазембаев Алдияр
      3. Шакенгалиев Жанибек
      3. Нурсаматулы Рифат
      45 кг.: 1. Бекказин Еларыс
      2.
      3. Маметажиев Ерхат
      3. Сериков Асанали
      49 кг.: 1. Муратхан Темирлан
      2. Бакытбеков Айкын
      3. Далелканов Алмас
      3. Маратулы Расул
      53 кг.: 1. Ерлатов Арсен
      2. Кабылжанов Лукпан
      57 кг.: 1. Толеугали Батырхан
      2. Нуржанулы Елнур
      3. Даулетулы Расул
      3. Муратхан Елнур
      61 кг.: 1. Кузнецов Николай
      2. Каримов Нурсултан
      3. Бигалиев Сымбат
      65 кг.: 1. Евдакимов Расул
      2. Акимеев Даурен
      33 кг. (қыздар): 1. Бакшабева Дамина
      2. Харьковская Анастасия
      37 кг. (қыздар): 1. Кочергина Анастасия
      2. Нурмангали Аида
      41 кг. (қыздар): 1. Касымжан Данира
      2. Алдабергенова Дильназ
      3. Аскабылова Балгын
      44 кг. (қыздар): 1. Юсупова Аружан
      2. Аусан Акнур
      3. Кулумканова Сабина
      47 кг. (қыздар): 1. Амангельды Азиза
      2. Маутова Алина
      3. Рамазанова Зарина
      3. Мусахан Сабина
      51 кг. (қыздар): 1. Ардаккызы Амели
      2. Бахтемирова Аружан
      3. Бакытбекова Адель
      3. Сабыргазина Гулим
      55 кг. (қыздар): 1. Газиз Айжан
      2. Катшибаева Аида
      3. Бериккажиева Мунира
      59 кг. (қыздар): 1. Сатыбалды Томирис +59 кг. (қыздар): 1. Абзалбек Аянат
      2. Сатыбалды Томирис
    •  
    • V. 15-17 жастағы юниорлар:
      51 кг.: 1. Амангельдинов Нурлат
      2. Толеугазыулы Жанмади
      55 кг.: 1. Рудаков Эльдар
      2. Кабылханов Адиль
      63 кг.: 1. Сламбек Диас
      2. Маратов Абай
      3. Татенев Рустам
      42 кг. (қыздар): 1. Ерланова Жасмин
      2. Есмухамбет Кундыз
      48 кг. (қыздар): 1. Амангелды Азиза
      2. Муратханова Азиза
      2. Далельканова Жасмин
      59 кг. (қыздар): 1. Сатыбалды Томирис
      2. Нурмуханбетова Ардана
      3. Асылова Назерке
      73 кг. (қыздар): 1. Зайнешева Салтанат
      Барлық жеңімпаздарды құттықтаймыз! Спортшыларға тек қана жеңіс пен жігерлік тiлеймiз!
      .
    Тэги: 
    Дата и время публикации: 
    среда, октября 23, 2019 - 09:50
    Аватар пользователя jekpejek
    Сообщество
    gfgfgfg
    Новости
    Заманында Ауғанстан, Ираннан бастап Жапонияға дейін, Англия, Белгиядан Норвегияға шейін һәм АҚШ пен Мысыр елдеріне сапар шегіп, күрестен түрлі чемионаттарда жүлде алып, французша күрестен де олжа салған даңқты палуанның рухы Өскеменге келгендей болды. Неге екені белгісіз, Қажымұқан Мұңайтпасовтай біртуар балуанның есімі соңғы сәттерде аталмай, мүлде ұмыт қала бастағандай. Рухы дедік, бірнеше жыл бұрын облыс орталығындағы Жекпе-жек сарайына даңқты балуанның есімі берілді деген ақпар шыққан-тұғын. Дегенмен спортшылар мен бұқара жұрттың басым көпшілігі бұл жайттан бейхабар. Неліктен? Сайт тілшісі қала әкімдігіне сұраухат жіберіп, тақырыпқа тереңірек үңіліп көрген еді.
    15.04.2021
    Үржар ауданының тумасы жартылай финалда қырғыз палуанын ұтты.
    14.04.2021
    Қостанай қаласында өткен қазақ күресінен жастар арасындағы ел чемпионатында Тарбағатай ауданының тумасы Айдана Каменова үздік үштіктен көрінді.
    13.04.2021
    Сборная Казахстана по плаванию приняла участие в Открытом Чемпионате России по плаванию в Казани.
    13.04.2021
    Команда из Семея никак не может найти ту игру, которая позволяла ей стать главной сенсацией предыдущего тура.
    13.04.2021
    В городе на берегу Каспийского моря состоялся Кубок Казахстана по художественной гимнастике, главными действующими лицами стали спортсменки с берегов Иртыша.
    13.04.2021